Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

Bob Backpack

Skladom (2 ks)
Značka: papyrMAXX
€42 –50 % €21
tempImage3xLmRu
Akcia
€42 –50 %

Ľahký, jednoduchý, ležérny. Taký je Bob. Kombinuje moderný štýl s udržateľnými materiálmi. Jednoducho si ho prehoďte cez rameno alebo noste klasicky ako ruksak. Ako na pláž, tak aj na nákupy. V meste alebo na dovolenke s Bob-om určite ucítite slnko na chrbte. Zbaľte si doň uteráky, slnečné okuliare a krémy. Idete na jógu? Vopchajte si dnu jogamatku. Super doplnok, do ktorého si hodíte kľúče, telefón, peňaženku, fľašu s vodou a utekáte na svoju obľúbenú hodinu jógy či pilates. 

Uzatrávanie má na pevnú šnúrku. 

Farba: antracit

papyer = špeciálny materiál

Základnými materiálmi sú celulóza a latex - ktoré mu dávajú jedinečné vlastnosti ako umývateľnosť a odolnosť voči roztrhnutiu. Zároveň sa pri výrobe dbá na udržateľnosť, environmentálne povedomie a kompatibilitu so zdravím.

Absolútne udržateľný materiál, ktorý nestráca svoje čaro ani po mnohých použitiach.

51+Lg7EIAnL._SL1000_

Ak ste si doteraz mysleli, že kabelky, ruksaky či nákupné tašky môžu byť vyrobené len z kože, pláteniny, či nejakej umelej koženky, značka Maxx Factory vás presvedčí o opaku. Nemecká rodinná značka Maxx Factory - PAPYRMAXX sa zaoberá navrhovaním, dizajnovaním a výrobou produktov z udržateľného, prírodného materiálu. A tým je papier. Vďaka špeciálnej výrobe sa z rastlinných vlákien z celulózy stáva odolný a umývateľný papier. Na pohľad by ste pravdepodobne tipovali, že je to koža. 100% udržateľný materiál, ktorý nestráca svoje čaro ani po mnohých použitiach. Je umývateľný, zachováva si svoj tvar a lesk. Taktiež je možné ho žehliť.

 

Design_1100_520px

 

Neváhajte si svoju Papyrmaxx-ku vziať aj na sobotný trh. Odnesie aj nákup plný čerstvej zeleninky. Od nákupných tašiek až po tašky do posilňovne - pre každú situáciu existuje správna taška vyrobená z inovatívnej vegánskej "kože". 

Vyrábané s láskou v Nemecku. 

Certifikát: OEKO-TEX Standard 100

 

IMG_8419-1

 

 

Späť do obchodu