Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

ELSK x MY LUNAR LUXE LEGGING 28"

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Skladom Zvoľte variant
€105
Kategória: NA ŠPORT

Nová spolupráca medzi ELSK a Moonchild priniesla novú kolekciu s tým najlepším z oboch značiek. Je dánska, prízemná a chutná.

Vo vetre zažijeme uzemnenie a rovnováhu. Divokosť Severného mora zahŕňa hlboký pokoj jógy. V spoločnom prúdení nachádzame harmóniu v interiéri navzájom a prírodou.

Tieto Lunar Luxe Leggings 28 "sú súčasťou novej kolekcie spolupráce od ELSK a Moonchild Yoga Wear. Kolekcia je vytvorená na základe vízie vziať to najlepšie z každej z dvoch dánskych značiek a skombinovať to v množstve produktov, ktoré sa dajú použiť na jogu ako aj na každodenný život. Cieľom bolo vytvoriť niekoľko produktov, ktoré výrazne spájajú ELSK a Moonchild, pričom využívajú kvality a štýly, ktorými je každá značka známa. 

Lunar Luxe Legging s dĺžkou 28" sú super pohodlné legíny so ženským a minimalistickým dizajnom. Majú mäkký a pohodlný pás a vysoký strih priliehajúci k telu.

Super mäkký recyklovaný materiál je ideálny pre jógu, pilates alebo čokoľvek iné, čo je vaše obľúbené cvičenie. Lunar Luxe je symbolom mäkkosti, pohodlnosti a recyklovanosti. Legíny sú navrhnuté tak, aby posilnili sebavedomie ženy a dokonale sa hodili k bezšvovým Zen topom a Crop topom.

 

Vlastnosti: 

 • Stredne vysoký pás
 • S dĺžkou po členky
 • Super pohodlný materiál - pocit druhej kože
 • Extra ľahké a tenké

 

Materiál:

 • Navrhnuté z najjemnejšej recyklovanej tkaniny s certifikáciou bluesign®
 • 74% recyklovaný polyester / 26% spandex

Legíny Lunar Luxe sú navrhnuté spoločnosťou Moonchild v Dánsku a vyrobené vo Vietname. Továreň sa najviac zameriava na bezpečnosť a životné prostredie a získala certifikáciu ISO 14001, Oeko-Tex 1000 a bluesign®.

 

Starostlivosť: 

 • Perte pri teplote 30°C
 • Sušte na vzduchu, nepoužívejte sušičku na prádlo
 • Nežehlite

 

Veľkosti: 

 • Vyber si veľkosť, ktorú nosíš
 • Tabuľku veľkostí si pozri tu

 

Moonchild Yoga Wear spolupracuje s organizáciou Women for Women International na podpore ženám, ktoré prežili vojnu, pri obnove ich životov prostredníctvom 12-mesačného výcvikového programu, ktorý im pomôže rozbehnúť vlastné podnikanie.

MC42M2a_Moonchild_pink_bla_x110@2x

 

Moonchild Yoga Wear je značka založená v krásnom Dánsku v roku 2015. Kolekcie oblečenia na jógu a voľnočasové oblečenie sú inšpirované farbami a svetlami škandinávskej prírody spojenými s krásnym a ženským minimalizmom. Oblečenie značky je vyrábané v EÚ, aby sa zabezpečila etická a zodpovedná výrobu, a to pomocou starostlivo vybraných tkanín na vytvorenie krásnych kúskov na jogu, pilates alebo iné druhy pohybu, bez toho, aby bol obmedzený výkon.

 

Louise_Profile_Photo_480x480

 

Za vznikom značky stojí žena, ktorá spojila svoje vzdelanie v oblasti módneho návrhárstva s láskou k jóge a vytvorila značku Moonchild Yoga Wear. Podstatou značky je oblečenie, ktoré nielen skvele vyzerá a príjemne sa nosí, ale aj láska k ľuďom, ktorí sa na výrobe podieľajú. 

Oblečenie a doplnky sú vyrábané iba so super mäkkých tkanín a udržateľných materiálov: organická bavlna, korok a regenerované vlákna, akými sú zmesi ako Cupro a Modal. Visačky na oblečení sú vyrobené z recyklovaného, ​​rastlinného papiera. 

 

IMG_7363_2_1024x1024

 

Moonchild realizuje celú výrobu u výrobcu z EÚ, ktorý má certifikát STEP BY OEKO-TEX®. Každý kúsok sa začína ako ručná kresba samotnej zakladateľky značky v jej štúdiu v Dánsku a každý kúsok je testovaný študentkami jógy a fitness, aby bol pohodlný, ženský a slobodný. Kolekcia má minimalistické vzory s jedinečným a ženským nádychom, navrhovaná pre slobodu pohybu, pružnosť a super mäkký pocit "druhej kože". Nielen oblečenie na jógu, ale aj voľnočasové oblečenie je navrhuté tak, aby bolo ľahko kombinovateľné a pohodlné na nosenie nielen na von, ale aj na domáce nosenie. Podložky na jogu sú vyrobené z prírodného kaučuku a eko-polyuretánu. Oba materiály sú plne biologicky odbúrateľné a udržateľne vyrobené.

 

IMG_7365_2_1024x1024

 

V Moonchild Yoga Wear chcú pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Značka spolupracuje s vybranými charitatívnymi organizáciami, ktoré robia úžasnú prácu po celom svete. Naposledy značka spolupracovala s Action Child Aid (Aktion Børnehjælp) na vytvorení vzdelávania pre chudobné deti v Indii. Darovaním časti výťažku z oblečenia pomohli všetci zákazníci značky získať značnú sumu na podporu práce organizácie. 

Od roku 2018 Moonchild Yoga Wear spolupracuje s organizáciou Women for Women International a pomáha ženám, ktoré prežili vojnu, pri obnove ich života. Od roku 1993 pomohli viac ako 462 000 marginalizovaným ženám prekonať hrôzy vojny a usilovať sa o lepšiu budúcnosť pre seba a svoje rodiny. Moonchild Yoga Wear každý rok podporuje ženy prostredníctvom 12-mesačného tréningového programu, ktorý im má pomôcť pri začatí podnikania a starostlivosti o seba a svoje rodiny pre budúcnosť. 

 

Mendanga_Mwavita4_2048x2048

 

 

 

 

 

 

Späť do obchodu