Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

Jane Shopper Bag

Skladom (1 ks)
Značka: papyrMAXX
€72 –50 % €36
tempImage740hl8
Akcia Tip
€72 –50 %

Taška má jemne opotrebované dolné rohy. Inak je v top stave. 

Shopper-ka JANE je navrhnutá ako super alternatíva ku každodennej klasickej kabelke. Je to veľkoryso riešená taška vyrobená z kombinácie papiera a kože. 

Dizajn tašky je otvorený s priestranným interiérom. Ukrýva v sebe jedno malé púzdro uzatvárateľné na zips, kam si uložíte všetko, čo potrebujete mať ihneď poruke. Nie je uzatvárateľná na zips, jej hĺbka a veľkosť to nepotrebuje. Má dva dlhšie kožené vintage popruhy, takže si ju ľahko prehodíte cez rameno.  

Do JANE zmestíte aj pracovný laptop a k tomu aj menší nákup cestou z práce. Je štýlová, ľahká a bude vašou parťáčkou na každý deň. Vezmite ju všade tam, kam práve idete ... na trh, pláž, na jógu alebo na stretko s priateľkami. 

Farba: vintage rust

papyer = špeciálny materiál 

Základnými materiálmi sú celulóza a latex - ktoré mu dávajú jedinečné vlastnosti ako umývateľnosť a odolnosť voči roztrhnutiu. Zároveň sa pri výrobe dbá na udržateľnosť, environmentálne povedomie a kompatibilitu so zdravím.

Absolútne udržateľný materiál, ktorý nestráca svoje čaro ani po mnohých použitiach

 

 

 

 

51+Lg7EIAnL._SL1000_

Ak ste si doteraz mysleli, že kabelky, ruksaky či nákupné tašky môžu byť vyrobené len z kože, pláteniny, či nejakej umelej koženky, značka Maxx Factory vás presvedčí o opaku. Nemecká rodinná značka Maxx Factory - PAPYRMAXX sa zaoberá navrhovaním, dizajnovaním a výrobou produktov z udržateľného, prírodného materiálu. A tým je papier. Vďaka špeciálnej výrobe sa z rastlinných vlákien z celulózy stáva odolný a umývateľný papier. Na pohľad by ste pravdepodobne tipovali, že je to koža. 100% udržateľný materiál, ktorý nestráca svoje čaro ani po mnohých použitiach. Je umývateľný, zachováva si svoj tvar a lesk. Taktiež je možné ho žehliť.

 

Design_1100_520px

 

Neváhajte si svoju Papyrmaxx-ku vziať aj na sobotný trh. Odnesie aj nákup plný čerstvej zeleninky. Od nákupných tašiek až po tašky do posilňovne - pre každú situáciu existuje správna taška vyrobená z inovatívnej vegánskej "kože". 

Vyrábané s láskou v Nemecku. 

Certifikát: OEKO-TEX Standard 100

 

IMG_8419-1

 

 

Späť do obchodu