Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

LACE SOFT BRA VENUS - WHITE

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Značka: WORON.
€63
Kategória: Spodné prádlo

Venus je perfektnou kombináciou pohodlia a ženskosti. Ak máte radi romantickejší, ženskejší vzhľad, siahnite po Venus. Mäkký materiál s jemným vzorom a lichotivo vykrojený strih, ktorý pozdvihne vaše poprsie predstavuje luxusnú kombináciu. Krásne spracovaná čipka sa tiahne celými ramienkami, ktoré sa pýtajú jemne vykúkať spod padnúceho svetra, či topu na ramienka. Oblečte si ju pod jemne priehľadnú košeľu, kedy bude čipka jemne viditeľná, nie vulgárna, ale ženská a elegantná. Je ľahká ako vzduch, veľmi mäkká a dáva poprsiu dobrú oporu a krásny tvar. Má nastaviteľné ramienka a je bez zadného zapínania. Poskytuje dobrú podporu aj väčšiemu poprsiu.  

Táto klasická biela Venus sa hodí ku všetkému. Doplňte ju nohavičkami Jupiter alebo nohavičkami z modalu Hipster

Je vegánska a vyrába sa za spravodlivých pracovných podmienok.

Túto nádhernú podprsenku musíte jednoducho vyskúšať!
 

Čipka použitá na výrobu Venus pochádza z Talianska, kde sa spracúva v certifikovanej továrni. Tento jemný, udržateľný materiál sa potom spracúva v Maďarsku v malej rodinnej továrni, ktorá poskytuje výhody pracujúcim matkám.

 

Materiál:

Vyrobená z jemnej čipkovanej látky z udržateľného a pružného recyklovaného polyamidu (rybárske siete, plastové fľaše, odpad z oceánov). 

Výber recyklovaného polyamidu namiesto čerstvého polyamidu umožňuje znížiť potrebu ropy. Podľa odhadov spoločnosti Aquafil 10 000 mt regenerovaného kaprolaktámu ušetrí 70 000 barelov ropy.

  

Vlastnosti:

 • Nastaviteľné ramienka
 • Bez kostíc a výstuže
 • Bez zapínania
 • Antialergénny materiál
 • Recyklované vlákna
 • Vyrábané v etických podmienkach
 • Vegan

 

Starotlivosť: 

 • Perte pri teplote 30°C
 • Nepoužívajte bielidlá a vysoko účinné pracie prostriedky
 • Neodporúča sa sušenie v sušičke

 

Veľkosti:

 • Zodpovedá veľkostiam 
 • 1. modelka má veľkosť M /75C/
 • 2. modelka má veľkosť S /75B/
 • Tabuľku veľkostí si pozri tu

 

 

nhzbhf7ulapmlaicddrn_1

 

WORON. je výsledkom kodaňskej spolupráce medzi dvoma sestrami - Arinou a Anyou Woron, ktoré majú vášeň pre život v pomalom tempe a zdieľajú nadšenie pre udržateľnú spodnú bielizeň a každodenné potreby. Značka navrhuje vegánske spodné prádlo s certifikáciou Oeko-Tex Standard 100!

 

image-asset

 

Ich cieľom je robiť ženskú autentickosť prekvitajúcou. S hlbokým svedomím pre udržateľnú výrobu a životné prostredie vyvíjajú dámsku spodnú bielizeň a oblečenie v interakcii so ženami. Sú vášnivým zástancom blaha a zdravia žien. Chcú to vrátiť späť, trochu spomaliť a opýtať sa: cítime sa vo svojej koži príjemne? cítime sa sexi? Dôverujeme si v každodennom živote? Veria, že väčšina vecí sa dá napraviť dobrým prístupom a nejakým pohodlným oblečením, ktoré neohrozuje štýl a ženskosť. Pohoda človeka stúpa a prirodzene s tým súvisí sebadôvera a pocit ženskosti. Ich cieľom je vytvoriť také spodné prádlo, ktoré bude prvou vecou, ​​ktorú si budete chcieť obliecť, a poslednou vecou, ​​ktorú si vyzlečiete!

 

lingerie_love_copy_3024x

 

„Super mäkké, super pohodlné“ je to, čo často počúvajú od väčšiny zákazníčok. Veľkú pozornosť venujú materiálom, s ktorými pracujú a celkovému prispôsobeniu každého štýlu.

Sú hrdým víťazom medzinárodného ocenenia LUX ako "The best Sustainable Underwear Brand in 2018, in 2019 and again in 2020" - najlepšia značka s udržateľným spodným prádlom.  Značku si obľúbili aj známe osobnosti ako Emma Watson, Daniella Monet. 

Luxusné kúsky sú vyrobené z jemnej zmesi prírodných priedušných materiálov vyrobených špeciálne pre ženské pohodlie ... teraz nemusí trpieť vaše telo ani vaše svedomie.

To, o čo sa snažia je čistý a štýlový vzhľad aj svedomie. Slow Fashion prijímajú ako jadro svojho procesu navrhovania nadčasových kúskov vyrobených čistým, priehľadným a jednoduchým spôsobom so zaistením dlhej životnosti. Slow Fashion je o lepšom navrhovaní, výrobe, konzumácii a živote. A je to o návrate k osobnému vzťahu k móde. O tom, kde nezáleží na trendoch a ročných obdobiach, ale kde sa vaša etika a estetika hladko spoja. Takže nikdy sa nemení vzhľad a žiadna nadmerná výroba. Vetu „Menej je viac“ sme už počuli tisíckrát, ale je to naozaj tak.

 

3_b2dc34bc-d0e8-483f-9173-a7140a138b1a_600x600

 

Jadrom všetkého, čo vo WORON. robia, je silná úcta k ľuďom, s ktorými pracujú, a k prostrediu, v ktorom pracujú. Sú si plne vedomé reputácie módneho priemyslu a snažia sa podporovať pozitívne zmeny.

Pracujú hlavne s rodinnými firmami v Maďarsku, Taliansku a Turecku. Továreň v Maďarsku má ÖkoTex Certifikát,  okrem iných štandardných certifikácií, ako je ISO 9001: 2015. Luxusný sortiment ponožiek je vyrobený v srdci Talianska. Továreň, s ktorou značka spolupracuje, je rodinný podnik, ktorý je jednoduchý a malý. Pracujú iba s certifikovanými a vysoko kvalitnými vláknami (GOTS). Tureckí partneri prevádzkujú čistú zelenú výrobu. Jedná sa o rodinný podnik, ktorý v súčasnosti prevádzkuje už 3. generácia. Bratia zdieľajú zelenú víziu svojej továrne s cerifikáciou GOTS a vysokými štandardmi, pokiaľ ide o životné prostredie a ľudí.

 

Why_You_Should_Avoid_Wearing_G-Strings_600x600 

 

 

 

Späť do obchodu