Priestor pre trvalo udržateľnú módu.

O NÁS

Oblečenie nie je len kúsok látky. Oblečenie musí vždy súvisieť s ľuďmi. A s prostredím, v ktorom sa vytvára a nosí. 

Prečo ORGANIC POINT.

Rozhodla som sa priniesť vám niečo, čo mne osobne chýbalo. Rozhodla som sa spojiť lásku k móde, udržateľnému životu a jóge. Rozhodla som sa robiť niečo zmysluplné a krásne. Niečo, čo je zábavné a pomocou čoho sa môžem pričiniť o to, aby som ľuďom a prírode trochu pomohla. Vytvoriť online point, kde bude môcť každý nakupovať bez výčitiek.  Ako možnosť priniesť ľuďom jednoduché, organické oblečenie. Také, s ktorým si vytvoria hlbší vzťah, v ktorom sa vďaka jeho kvalite budú cítiť dobre a s nekonečnou možnosťou kombinovať ho. Perfektné pre kapsulový šatník. Jednoduché, minimalistické, stále udržateľné a s láskou vyrábané. A preto som vytvorila ORGANIC POINT. Milujúci etickú a ekologicky šetrnú a sofistikovanú módu. Point, kde kvalita predčí kvantitu. Pretože Váš šatník nepotrebuje 50 kúskov, potrebuje len pár z nich. Avšak kvalitných, pohodlných a nadčasových. 

Na tomto mieste nájdete značky, ktoré fungujú transparetne a autenticky. Používanie udržateľných materiálov a za nimi eticky zodpovedná výroba sú základné hodnoty, ktorými sa riadia.  Sú to malé rodinné európske značky. Z ich výroby nevyjde nič, čo by nebolo vyrobené eticky a správnym spôsobom. Vážia si ľudí, ktorí u nich pracujú, rovnako ako aj prostredie, z ktorého čerpajú materiál.  

Sortiment pre ženy a deti je starostlivo vyberaný s vysokými nárokmi. Dôraz kladiem na hodnotu jednotlivých kúskov. Kľúčom je jednoduchý basic dizajn, vhodnosť, výroba, životnosť a nadčasovosť. Trendy sú pre mňa dôležité, ale nie povinnosť sa nimi riadiť.  Dôležitosť prikladám malému množstvu a vyváženosti trendových kúskov, nadčasových kapsulových kúskov a kvalitných základov. 

Žite a zdieľajte so mnou túžbu po móde, dizajne a životnom štýle. Investujte do toho, čo vydrží: látka, remeslo, kvalita, vzťahy a priateľstvá.  

 

20201020_IgorUrban_Livia_PA201436-Edit-2

 

 

                  

 

 

           

 

           A poďme spoločne krok za krokom k lepšej budúcnosti. 

 

           Lívia

 

 

 

 

 

 

Späť do obchodu