Priestor pre trvalo udržateľnú módu.

O NÁS

Oblečenie nie je len kúsok látky. Oblečenie musí vždy súvisieť s ľuďmi. A s prostredím, v ktorom sa vytvára a nosí. 

Prečo ORGANIC POINT.

Rozhodla som sa priniesť vám niečo, čo mne osobne chýbalo. Rozhodla som sa spojiť lásku k móde, udržateľnému životu a jóge. Rozhodla som sa robiť niečo zmysluplné a krásne. Niečo, čo je zábavné a pomocou čoho sa môžem pričiniť o to, aby som ľuďom a prírode trochu pomohla. Vytvoriť online point, kde bude môcť každý nakupovať bez výčitiek.  Ako možnosť priniesť ľuďom jednoduché, organické oblečenie. Také, s ktorým si vytvoria hlbší vzťah, v ktorom sa vďaka jeho kvalite budú cítiť dobre a s nekonečnou možnosťou kombinovať ho. Perfektné pre kapsulový šatník. Jednoduché, minimalistické, stále udržateľné a s láskou vyrábané. A preto som vytvorila ORGANIC POINT. Milujúci etickú a ekologicky šetrnú a sofistikovanú módu. Point, kde kvalita predčí kvantitu. Pretože Váš šatník nepotrebuje 50 kúskov, potrebuje len pár z nich. Avšak kvalitných, pohodlných a nadčasových. 

Na tomto mieste nájdete značky, ktoré fungujú transparetne a autenticky. Používanie udržateľných materiálov a za nimi eticky zodpovedná výroba sú základné hodnoty, ktorými sa riadia.  Sú to malé rodinné európske značky. Z ich výroby nevyjde nič, čo by nebolo vyrobené eticky a správnym spôsobom. Vážia si ľudí, ktorí u nich pracujú, rovnako ako aj prostredie, z ktorého čerpajú materiál.  

Sortiment pre ženy a deti je starostlivo vyberaný s vysokými nárokmi. Dôraz kladiem na hodnotu jednotlivých kúskov. Kľúčom je jednoduchý basic dizajn, vhodnosť, výroba, životnosť a nadčasovosť. Trendy sú pre mňa dôležité, ale nie povinnosť sa nimi riadiť.  Dôležitosť prikladám malému množstvu a vyváženosti trendových kúskov, nadčasových kapsulových kúskov a kvalitných základov. 

Žite a zdieľajte so mnou túžbu po móde, dizajne a životnom štýle. Investujte do toho, čo vydrží: látka, remeslo, kvalita, vzťahy a priateľstvá.  

 

20201020_IgorUrban_Livia_PA201436-Edit-2

 

 

                  

 

 

           

 

           A poďme spoločne krok za krokom k lepšej budúcnosti. 

 

           Lívia

 

 

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie