Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

SCARLET BRA

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Značka: WORON.
€55
Kategória: Spodné prádlo

Scarlet podprsenka je mäkká, hladká a zaručuje absolútne pohodlie. Má pohodlný a šik strih, vhodný pre všetky veľkosti košíčkov. Je ľahká ako vzduch, veľmi mäkká a dáva prsiam dobrú oporu.

Vyrobená z jemnej čipky /recyklovaný polyamid/Econylu (sieťky na ryby, plastové fľaše atď/.

 

Materiál:

 • Čipka vyrobená z 92 % recyklovaného polyamidu, 8 % elastanu (econyl) 

Táto podprsenka, vyrobená z udržateľného a pružného recyklovaného polyamidu, je rovnako zelená a pekná.

Výber recyklovaného polyamidu namiesto pôvodného polyamidu nám umožňuje znížiť našu potrebu ropy. Podľa odhadov spoločnosti Aquafil nám 10 000 mt regenerovaného kaprolaktámu ušetrí 70 000 barelov ropy.

Farbenie tejto látky je bez toxických zložiek a má certifikát Ökotex podľa legislatívy EÚ.

 

Vlastnosti:

 • Bez vypchávok a kostíc
 • Zlaté kovové zapínanie vzadu
 • Super pre všetky veľkosti
 • Nastaviteľné ramienka s lesklým povrchom
 • Vyrobená zo super mäkkých regenerovaných vlákien
 • Vyrábané v etických podmienkach
 • Vegan

 

Starotlivosť: 

 • Prať v práčke pri max 40 stupňoch, najlepšie pomocou pracieho vrecka, aby sa predĺžila životnosť. Nie v sušičke.

 

Veľkosti:

 • Tabuľku veľkostí si pozri tu
 • Modelka má na sebe veľkosť S 
 • Vyberte si svoju normálnu veľkosť

nhzbhf7ulapmlaicddrn_1

 

WORON. je výsledkom kodaňskej spolupráce medzi dvoma sestrami - Arinou a Anyou Woron, ktoré majú vášeň pre život v pomalom tempe a zdieľajú nadšenie pre udržateľnú spodnú bielizeň a každodenné potreby. Značka navrhuje vegánske spodné prádlo s certifikáciou Oeko-Tex Standard 100!

 

image-asset

 

Ich cieľom je robiť ženskú autentickosť prekvitajúcou. S hlbokým svedomím pre udržateľnú výrobu a životné prostredie vyvíjajú dámsku spodnú bielizeň a oblečenie v interakcii so ženami. Sú vášnivým zástancom blaha a zdravia žien. Chcú to vrátiť späť, trochu spomaliť a opýtať sa: cítime sa vo svojej koži príjemne? cítime sa sexi? Dôverujeme si v každodennom živote? Veria, že väčšina vecí sa dá napraviť dobrým prístupom a nejakým pohodlným oblečením, ktoré neohrozuje štýl a ženskosť. Pohoda človeka stúpa a prirodzene s tým súvisí sebadôvera a pocit ženskosti. Ich cieľom je vytvoriť také spodné prádlo, ktoré bude prvou vecou, ​​ktorú si budete chcieť obliecť, a poslednou vecou, ​​ktorú si vyzlečiete!

 

lingerie_love_copy_3024x

 

„Super mäkké, super pohodlné“ je to, čo často počúvajú od väčšiny zákazníčok. Veľkú pozornosť venujú materiálom, s ktorými pracujú a celkovému prispôsobeniu každého štýlu.

Sú hrdým víťazom medzinárodného ocenenia LUX ako "The best Sustainable Underwear Brand in 2018, in 2019 and again in 2020" - najlepšia značka s udržateľným spodným prádlom.  Značku si obľúbili aj známe osobnosti ako Emma Watson, Daniella Monet. 

Luxusné kúsky sú vyrobené z jemnej zmesi prírodných priedušných materiálov vyrobených špeciálne pre ženské pohodlie ... teraz nemusí trpieť vaše telo ani vaše svedomie.

To, o čo sa snažia je čistý a štýlový vzhľad aj svedomie. Slow Fashion prijímajú ako jadro svojho procesu navrhovania nadčasových kúskov vyrobených čistým, priehľadným a jednoduchým spôsobom so zaistením dlhej životnosti. Slow Fashion je o lepšom navrhovaní, výrobe, konzumácii a živote. A je to o návrate k osobnému vzťahu k móde. O tom, kde nezáleží na trendoch a ročných obdobiach, ale kde sa vaša etika a estetika hladko spoja. Takže nikdy sa nemení vzhľad a žiadna nadmerná výroba. Vetu „Menej je viac“ sme už počuli tisíckrát, ale je to naozaj tak.

 

3_b2dc34bc-d0e8-483f-9173-a7140a138b1a_600x600

 

Jadrom všetkého, čo vo WORON. robia, je silná úcta k ľuďom, s ktorými pracujú, a k prostrediu, v ktorom pracujú. Sú si plne vedomé reputácie módneho priemyslu a snažia sa podporovať pozitívne zmeny.

Pracujú hlavne s rodinnými firmami v Maďarsku, Taliansku a Turecku. Továreň v Maďarsku má ÖkoTex Certifikát,  okrem iných štandardných certifikácií, ako je ISO 9001: 2015. Luxusný sortiment ponožiek je vyrobený v srdci Talianska. Továreň, s ktorou značka spolupracuje, je rodinný podnik, ktorý je jednoduchý a malý. Pracujú iba s certifikovanými a vysoko kvalitnými vláknami (GOTS). Tureckí partneri prevádzkujú čistú zelenú výrobu. Jedná sa o rodinný podnik, ktorý v súčasnosti prevádzkuje už 3. generácia. Bratia zdieľajú zelenú víziu svojej továrne s cerifikáciou GOTS a vysokými štandardmi, pokiaľ ide o životné prostredie a ľudí.

 

Why_You_Should_Avoid_Wearing_G-Strings_600x600 

 

 

 

Späť do obchodu