Priestor pre trvalo udržateľnú módu.

STAROSTLIVOSŤ

Všetky bavlnené kúsky je možné prať v práčke pri teplote 30 - 40°C a potom sušiť na vzduchu, aby ste ušetrili energiu a vaše oblečenie vydržalo dlhšie. Pri ochrane životného prostredia sa počíta každá maličkosť. 

Starostlivosť o oblečenie na jógu zn. Moonchild by mala byť jednoduchá a ekologická. Odporúča sa pranie v práčke alebo v rukách v studenej vode. Odporúča sa prať pri teplote 30°C alebo za studena. Nepoužívajte bielidlo ani aviváž. Zmäkčovač rozloží výkonnostné schopnosti vášho odevu. Neodporúča sa sušenie v sušičke ani žehlenie. 

wash-BOTH

 

Kúsky vyrobené z Modal perte na jemnom cykle v teplej vode. Použite také množstvo pracieho prostriedku, ktoré je potrebné pre veľkosť náplne a práčku. Používajte funkciu jemného odstreďovania. Všetci však môžeme urobiť rozdiel smerom k udržateľnejšiemu svetu, preto navrhujeme, aby ste prali pri 30°C. Nepoužívajte bielidlá a vysoko účinné pracie prostriedky. Pri praní v práčke používajte vrecko na spodné prádlo. Neodporúča sa šušenie v sušičke. Žehlite parnou žehličkou pri nízkej teplote, aby bol materiál stále vlhký. 

 

Starostlivosť o tašky a ruksaky z papyera je nenáročná. Pri drobnom znečistení vám postačí jemná handrička, vlažná voda a mydlo. V prípade, ak je vaša Papyrmaxx-ka veľmi znečistená perte ručne pri teplote max 40°C. Následne nechjate voľne vysušiť. Je možné ju aj pri nízkej teplote vyžehliť. 

 

 

Späť do obchodu