Priestor pre trvalo udržateľnú módu.

STAROSTLIVOSŤ

Všetky bavlnené kúsky je možné prať v práčke pri teplote 30 - 40°C a potom sušiť na vzduchu, aby ste ušetrili energiu a vaše oblečenie vydržalo dlhšie. Pri ochrane životného prostredia sa počíta každá maličkosť. 

Starostlivosť o oblečenie na jógu zn. Moonchild by mala byť jednoduchá a ekologická. Odporúča sa pranie v práčke alebo v rukách v studenej vode. Odporúča sa prať pri teplote 30°C alebo za studena. Nepoužívajte bielidlo ani aviváž. Zmäkčovač rozloží výkonnostné schopnosti vášho odevu. Neodporúča sa sušenie v sušičke ani žehlenie. 

wash-BOTH

 

Kúsky vyrobené z Modal perte na jemnom cykle v teplej vode. Použite také množstvo pracieho prostriedku, ktoré je potrebné pre veľkosť náplne a práčku. Používajte funkciu jemného odstreďovania. Všetci však môžeme urobiť rozdiel smerom k udržateľnejšiemu svetu, preto navrhujeme, aby ste prali pri 30°C. Nepoužívajte bielidlá a vysoko účinné pracie prostriedky. Pri praní v práčke používajte vrecko na spodné prádlo. Neodporúča sa šušenie v sušičke. Žehlite parnou žehličkou pri nízkej teplote, aby bol materiál stále vlhký. 

 

Starostlivosť o tašky a ruksaky z papyera je nenáročná. Pri drobnom znečistení vám postačí jemná handrička, vlažná voda a mydlo. V prípade, ak je vaša Papyrmaxx-ka veľmi znečistená perte ručne pri teplote max 40°C. Následne nechjate voľne vysušiť. Je možné ju aj pri nízkej teplote vyžehliť. 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie