Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

Stuff M Box

Skladom (1 ks)
Značka: papyrMAXX
€18

Všestranný box vyrobený z umývateľného papiera. Jeho využitiu sa medze nekladú, môžte ho využiť ako úložný box v kúpelní, kvetináč, box na chlieb alebo si doňho môžu deti nahádzať písacie pômocky a farbičky. Výška si prispôsobujete podľa potrieb. Hrany sa dajú jednoducho zrolovať a vy si z neho vytvoríte box, aký budete v tej chvíli potrebovať.

Farba: rose

papyer = špeciálny materiál

Základnými materiálmi sú celulóza a latex - ktoré mu dávajú jedinečné vlastnosti ako umývateľnosť a odolnosť voči roztrhnutiu. Zároveň sa pri výrobe dbá na udržateľnosť, environmentálne povedomie a kompatibilitu so zdravím.

Absolútne udržateľný materiál, ktorý nestráca svoje čaro ani po mnohých použitiach

Ak ste si doteraz mysleli, že kabelky, ruksaky či nákupné tašky môžu byť vyrobené len z kože, pláteniny, či nejakej umelej koženky, značka Maxx Factory vás presvedčí o opaku. Nemecká rodinná značka Maxx Factory - PAPYRMAXX sa zaoberá navrhovaním, dizajnovaním a výrobou produktov z udržateľného, prírodného materiálu. A tým je papier. Vďaka špeciálnej výrobe sa z rastlinných vlákien z celulózy stáva odolný a umývateľný papier. Na pohľad by ste pravdepodobne tipovali, že je to koža. 100% udržateľný materiál, ktorý nestráca svoje čaro ani po mnohých použitiach. Je umývateľný, zachováva si svoj tvar a lesk. Taktiež je možné ho žehliť.

Neváhajte si svoju Papyrmaxx-ku vziať aj na sobotný trh. Odnesie aj nákup plný čerstvej zeleninky. Od nákupných tašiek až po tašky do posilňovne - pre každú situáciu existuje správna taška vyrobená z inovatívnej vegánskej "kože". 

Vyrábané s láskou v Nemecku. 

Certifikát: OEKO-TEX Standard 100

51+Lg7EIAnL._SL1000_