Priestor pre trvalo udržateľnú módu.
Neohodnotené

TENCEL SHORT SLEEVED T-SHIRT- WHITE

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Na objednávku /14 -21 dní/ (1 ks) Zvoľte variant
Značka: WORON.
€51
Kategória: ŽENY
TENCEL SHORT SLEEVED T-SHIRT- WHITE
Novinka

Toto tričko s krátkym rukávom Tencel má klasický uvoľnený strih. Je jemnejšie ako hodváb a hladšie ako bavlna. Je hladké. Mäkké. Odolné. Chladivé. Uvoľnené. Zapadne do vášho pohodlného a jednoduchého stylingu. 

TENCEL™ Lyocell ponúka hodvábnu jemnosť. Je mierne chladivý na dotyk a je prirodzene nepriaznivý pre rast baktérií, vďaka čomu je ideálnou voľbou v teplejších dňoch.  

Vyrobené v Portugalsku. 

 

Materiál:

 • 100% TENCEL™ Lyocell. Certifikát OEKO-TEX Standard 100.

TENCEL™ Lyocell je prírodné vlákno, a preto je biologicky odbúrateľné. Je ekologické vlákno vyrobené zo zodpovedne získavanej drevnej buničiny. Drevná buničina sa rozpustí v uzavretom procese s netoxickým organickým rozpúšťadlom, potom sa roztok pretlačí cez malé otvory, aby sa vytvorilo magické biologicky odbúrateľné vlákno, ktoré je mäkšie a ľahšie ako bavlna.

 

Vlastnosti:

 • Tričko kopíruje tvar tela
 • Ľahučké
 • Hladké a mäkké na dotyk
 • Mierne priehľadné
 • Vyrábané v etických podmienkach
 • Vegan

 

Starostlivosť: 

 • Vlákna TENCEL™ Lyocell po vystavení vode stuhnú, ale po vysušení a pár minútach nosenia zmäknú

 • Perte v jemnom cykle pri 40°C s jemným čistiacim prostriedkom

 • Nepoužívajte aviváž

 • Sušenie na vzduchu – nesušiť v sušičke

 • Zľahka vyžehlite

 

Veľkosti:

 • Zvoľte si svoju bežnú veľkosť
 • Tabuľku veľkostí si pozri tu

 

nhzbhf7ulapmlaicddrn_1

 

WORON. je výsledkom kodaňskej spolupráce medzi dvoma sestrami - Arinou a Anyou Woron, ktoré majú vášeň pre život v pomalom tempe a zdieľajú nadšenie pre udržateľnú spodnú bielizeň a každodenné potreby. Značka navrhuje vegánske spodné prádlo s certifikáciou Oeko-Tex Standard 100!

 

image-asset

 

Ich cieľom je robiť ženskú autentickosť prekvitajúcou. S hlbokým svedomím pre udržateľnú výrobu a životné prostredie vyvíjajú dámsku spodnú bielizeň a oblečenie v interakcii so ženami. Sú vášnivým zástancom blaha a zdravia žien. Chcú to vrátiť späť, trochu spomaliť a opýtať sa: cítime sa vo svojej koži príjemne? cítime sa sexi? Dôverujeme si v každodennom živote? Veria, že väčšina vecí sa dá napraviť dobrým prístupom a nejakým pohodlným oblečením, ktoré neohrozuje štýl a ženskosť. Pohoda človeka stúpa a prirodzene s tým súvisí sebadôvera a pocit ženskosti. Ich cieľom je vytvoriť také spodné prádlo, ktoré bude prvou vecou, ​​ktorú si budete chcieť obliecť, a poslednou vecou, ​​ktorú si vyzlečiete!

 

lingerie_love_copy_3024x

 

„Super mäkké, super pohodlné“ je to, čo často počúvajú od väčšiny zákazníčok. Veľkú pozornosť venujú materiálom, s ktorými pracujú a celkovému prispôsobeniu každého štýlu.

Sú hrdým víťazom medzinárodného ocenenia LUX ako "The best Sustainable Underwear Brand in 2018, in 2019 and again in 2020" - najlepšia značka s udržateľným spodným prádlom.  Značku si obľúbili aj známe osobnosti ako Emma Watson, Daniella Monet. 

Luxusné kúsky sú vyrobené z jemnej zmesi prírodných priedušných materiálov vyrobených špeciálne pre ženské pohodlie ... teraz nemusí trpieť vaše telo ani vaše svedomie.

To, o čo sa snažia je čistý a štýlový vzhľad aj svedomie. Slow Fashion prijímajú ako jadro svojho procesu navrhovania nadčasových kúskov vyrobených čistým, priehľadným a jednoduchým spôsobom so zaistením dlhej životnosti. Slow Fashion je o lepšom navrhovaní, výrobe, konzumácii a živote. A je to o návrate k osobnému vzťahu k móde. O tom, kde nezáleží na trendoch a ročných obdobiach, ale kde sa vaša etika a estetika hladko spoja. Takže nikdy sa nemení vzhľad a žiadna nadmerná výroba. Vetu „Menej je viac“ sme už počuli tisíckrát, ale je to naozaj tak.

 

3_b2dc34bc-d0e8-483f-9173-a7140a138b1a_600x600

 

Jadrom všetkého, čo vo WORON. robia, je silná úcta k ľuďom, s ktorými pracujú, a k prostrediu, v ktorom pracujú. Sú si plne vedomé reputácie módneho priemyslu a snažia sa podporovať pozitívne zmeny.

Pracujú hlavne s rodinnými firmami v Maďarsku, Taliansku a Turecku. Továreň v Maďarsku má ÖkoTex Certifikát,  okrem iných štandardných certifikácií, ako je ISO 9001: 2015. Luxusný sortiment ponožiek je vyrobený v srdci Talianska. Továreň, s ktorou značka spolupracuje, je rodinný podnik, ktorý je jednoduchý a malý. Pracujú iba s certifikovanými a vysoko kvalitnými vláknami (GOTS). Tureckí partneri prevádzkujú čistú zelenú výrobu. Jedná sa o rodinný podnik, ktorý v súčasnosti prevádzkuje už 3. generácia. Bratia zdieľajú zelenú víziu svojej továrne s cerifikáciou GOTS a vysokými štandardmi, pokiaľ ide o životné prostredie a ľudí.

 

Why_You_Should_Avoid_Wearing_G-Strings_600x600 

 

 

 

Späť do obchodu