Priestor pre trvalo udržateľnú módu.

OR.BASICS

26231962_2459027127655970_2268387263380672950_o

 

Za zrodom nemeckej značky OR.BASICS stojí žena-matka Lilija s vášňou pre udržateľnosť, módu a krásne produkty, ktoré dýchajú jednoduchosťou. Vytvorila oblečenie, ktoré je jemné, kvalitné, udržateľné a cenovo dostupné s dôrazom na blaho detí a zdravie našej planéty.

 

Orbasics_PepeNika_Lilija2-Lilija-Bairamova

 

Pokiaľ ide o to, čo deti nosia, značka OR.BASICS nepozná kompromisy. Vytvára mäkké oblečenie s vynikajúcou kvalitou, ktorú môžete cítiť a je vyrobené tak, aby vydržalo mnoho generácií. Všetky produkty sú vyrobené zo 100% certifikovanej organickej bavlny od rodinného výrobcu v Portugalsku. Vyberajú najetickejšie a najzodpovednejšie možnosti v ktoromkoľvek bode ich výrobného reťazca, od zberu bavlny až po balenie oblečenia. Bavlna, ktorú používajú, sa pestuje bez použitia geneticky modifikovaných semien, škodlivých pesticídov, chemikálií alebo toxínov. To znamená, že oblečenie je lepšie pre planétu, rovnako tak vzácne pre pokožku detí.

 

PepeNika-Orbasics-blog-preview-Lilija-Bairamova

 

Značka spolupracuje s výrobcami s certifikátom GOTS (Global Organic Textile Standard) - popredným svetovým štandardom pre spracovanie organických textílií. Udržateľnosť sa týka rovnako životného prostredia, ako aj ľudí. Nielen tkaniny sa pestujú eticky, ale aj s ľuďmi, ktorí materiály dodávajú, sa starostlivo zaobchádza a platí. Na balenie používajú čo najmenšie množstvo materiálu a zároveň dbájú na to, aby oblečenie bolo bezpečne uložené. Vyberajú obaly vyrobené z recyklovaného obsahu alebo také, ktoré sú biologicky rozložiteľné / certifikované podľa FSC. 

 

Orbasics_PepeNika_Lilija5-Lilija-Bairamova


 

 

 

 

 

Cena

1020
11020
Hore
Ďalšie produkty
13 položiek celkom

Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom

Späť do obchodu