Priestor pre trvalo udržateľnú módu.

Yellow Meadow

Yellow Meadow je malá rodinná značka, ktorú v roku 2017 uviedli na trh dve sestry. A tie vytvárajú najženskejšie domáce oblečenie na svete. Veria, že najdôležitejšie veci v našom živote sa dejú doma. Preto chcú, aby sa každá z nás žien cítila v každodennom živote pozoruhodne žensky a zmyselne. Kúsky sú kombináciou originálnych vzorov, prírodných tkanín a najvyššej kvality spracovania v zmysle slow fashion. Išpiráciou pre vzory je im samotná príroda a umenie.  Začína to skicmi, striihaním, kreslením, hľadaním úžasných kombinácií farieb a výsledkom je jedinečný vzor. 

Prírodné tkaniny sú základom kúskov Yellow Meadow. Používajú ekologickú bambusovú tkaninu vyrobenúj v Poľsku. Milujú ju pre jej jemnosť a hebkosť voči pokožke. Bambusová tkanina vás božsky zahreje počas chladného ráno a ochladí, keď sú v lete horúce dni. Je antialergická, antibakteriálna, vynikajúco absorbuje vlhkosť. Pohodlne zakryje ženské telo a zvýrazní výnimočnú zmyselnosť jeho pohybov. 

Yellow Meadow je značka spájajúca miestnu udržateľnú výrobu a dostupnosť po celom svete. Od začiatku do konca značka tvorí a vyrába veľmi lokálne v Poľsku. Od aranžovania dizajnu, cez tlač na bambusovú tkaninu vyrobenú v Poľsku až po šitie v malom miestnom šijacom zariadení vo Varšave. Kladie dôraz na kvalitu produktu a úctu k ľuďom podieľajúcim sa na výrobnom procese.

Jednotlivé kúsky YM sú vyrobené tak, aby sa stali nenapodobiteľným darčekom pre budúcu mamičku, svadbu, výročie alebo narodeniny alebo dokonca darčekom bez príležitosti.

Byť ženou, manželkou, matkou, babičkou je úžasné životné dobrodružstvo. Na tejto ceste vás Yellow Meadow chce sprevádzať.

Žiadne produkty značky Yellow Meadow sa nenašli...
Späť do obchodu